Udostępnij:

Nawiązaliśmy współpracę branżową z firmą Isp4Trucks

Miło nam poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę branżową z firmą Isp4Trucks (www.isp4trucks.com), która posiada najlepsze rozwiązania dla Flot.

  • Dzięki produktom linii R-Plast firmy Isp4Trucks naprawa plandek jest tania, szybka i możliwa do wykonania w każdych warunkach atmosferycznych.
  • Drugim ważny obszarem działalności jest zabezpieczenie przewożonego ładunku przed kradzieżą. ISP4TRUCKS posiada gamę zabezpieczeń, które możemy dopasować zarówno do zabudowy typu firanka jak również zabudów typu chłodnia. Solidna stal w wersji ocynkowanej lub kwasoodpornej, precyzyjne wykonanie przez polskich wykonawców oraz solidne kłódki od Assa Abloy Group gwarantują bezpieczeństwo przewożonego towaru.
  • ISP4TRUCKS posiada w swojej ofercie szeroką gamę zabezpieczeń korka wlewu paliwa oraz zabezpieczenia smoków paliwa.

Synergia działań GALICJI BROKERS SP. Z O.O. oraz ISP4TRUCKS SP. Z O.O. SP.K ma na celu zapewnienie naszym klientom katalogu kompleksowych usług. Ważną przesłanką do podjęcia współpracy przez Galicję Brokers był fakt, że ISP4TRUCKS sp. z o.o. sp. k. jest polską firmą, która wszystkie produkty wytwarza samodzielnie z wysokiej jakości surowców i cieszy się w środowisku transportowym bardzo dobrą opinią.

Przeczytaj:

Z sali sądowej

Skutecznie dochodzimy przez sądami należne odszkodowania od Towarzystw Ubezpieczeń